دوربین مداربسته DH-HAC-HDW1200EMP-A دید در شب

ریال5,700,000
خرید دوربین مداربسته داهوا مدل DH-HAC-HDW1200EMP-A که یک دوربین مداربسته دید در شب با قابلیت ضبط صدا و ضد آب در بازار عرضه می شود.

دوربین مداربسته دید در شب DH-HAC-HFW1200TP

ریال6,850,000
دوربین مداربسته DH-HAC-HFW1200TP به عنوان دید در شب با قابلیت ضبط صدا از سری دوربین های مداربسته داهوا می باشد که با نصبی آسان و قیمت مناسب، گزینه خوبی برای خرید محسوب می شود.

دوربین مداربسته دید در شب DH-HAC-HFW1200TP-A داهوا

ریال6,200,000
دوربین مداربسته دید در شب DH-HAC-HFW1200TP-A داهوا  یکی از ارزان ترین و اقتصادی ترین دوربین های مداربسته فروشگاه تجهیزات امنیتی

دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-B1A21P

ریال5,350,000
خرید دوربین مداربسته داهوا 2 مگا پیکسل مدل DH-HAC-B1A21P با امکانات دید در شب،نصب آسان، قیمت مناسب و قابلیت نصب در اکثر محیط های سرپوشیده و سرباز پیشنهاد مناسبی می باشد.

دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-B1A41P

ریال8,300,000
خرید دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-B1A41P با قیمت مناسب به همراه قابلیت ضبط صدا، کیفیت تصویر برداری مناسب، رزولوشن بالا، استفاده از استاندارد های دوربینهای مداربسته، برای مشاهده مشخصات فنی می توانید به پایین صفحه مراجعه کنید.

دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-B2A21P

ریال5,920,000
خرید دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-B2A21P با قیمت مناسب و لنز ثابت، با رزولوشن 2 مگاپیکسل در ضبط

دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-B2A41P

ریال9,900,000
دوربین مداربسته دید در شب DH-HAC-B2A41P از برند Dahua برای نصب آسان در اماکن مختلف مانند: فروشگاه، ادارات، درب منزل و کارخانه ها با قیمت مناسب در فروشگاه تجهیزات امنیتی سکیوریتی دیوایس قابل عرضه می باشد.مشخصات فنی این مدل را در پایین صفحه می توانید مشاهده کنید.

دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-EW2501P

ریال8,800,000
دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-EW2501P، یکی از دوربین های مادون قرمز با قابلیت ضبط تصاویر در روز و شب می باشد که با قیمت مناسب قابل عرضه است.این دوربین با زاویه دید 360 درجه قابلیت نصب تصاویر دور تا دور محیط را در اماکن مختلف دارد.

دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-HDBW1200EP

ریال9,400,000
خرید و قیمت دوربین مداربسته دید در شب داهوا مدل DH-HAC-HDBW1200EP با قیمت مناسب و قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت بالا در تاریکی شب، در فروشگاه تجهیزات امنیتی سکیوریتی دیوایس، قابل خرید می باشد.مشخصات فنی این مدل از برند داهوا در ادامه این صفحه قابل مشاهده می باشد.

دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-HDW1100EP

ریال5,000,000
خرید دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-HDW1100EP با قابلیت ضبط تصاویر در شب تا فاصله 50 متر، به همراه لنز ثابت و بهره مندی از استاندارد های دوربینهای مداربسته در فروشگاه تجهیزات امنیتی سکیوریتی دیوایس، امکان پذیر می باشد.

دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-HDW1200MP

ریال5,500,000
خرید دوربین مداربسته داهوا مدل DH-HAC-HDW1200MP به عنوان یک دوربین دید در شب یا مادون قرمز از فروشگاه تجهیزات امنیتی سکیوریتی دیوایس با قیمت و کیفیت مناسب به همراه 2 سال گارانتی معتبر، امکان پذیر می باشد.

دوربین مداربسته دید در شب داهوا DH-HAC-HDW1200TLMQP-A

ریال8,100,000
خرید دوربین مداربسته دید در شب داهوا مدل DH-HAC-HDW1200TLMQP-A به عنوان یکی از محصولا تجهیزات امینیتی سکیوریتی دیوایس، با گارانتی2 ساله، قیمت مناسب و کیفیت بالا امکان پذیر می باشد.

دوربین مداربسته دید در شب در انواع دوربینهای رنگی و سیاه سفید به صورت کلی دسته بندی می شوند که این دوربین های مداربسته دید در شب بیشتر بصورت پلاک خوان، مادون قرمز و سوزنی در سایزهای کوچک و متوسط می باشند.این دوربین ها با قابلیت ضبط تصاویر در تاریکی،نصب آسان در انواع مختلفی از جمله دوربین مداربسته دید در شب IP و یا دوربین مداربسته مادون قرمز شناخته می شوند که قیمت و انواع مختلفی دارند.

دوربین های مداربسته دید در شب، بهترین وسیله برای محافظت در زمان تاریکی و شب می باشد. دید در شب بودن یک ویژگی است که می تواند در هر نوع دوربینی باشد. دوربین دید در شب از هر نوعی به طور ساده در عدم وجود روشنایی و هوای تاریک تا مسافتی که در دوربین تعریف شده را تحت پوشش خود قرار می دهد و چهره و اجسام را تشخیص می دهد. خرید دوربین مداربسته ی دید در شب از طریق LEDهای مادون قرمز محیط اطراف خود را روشن کرده و امکان تصویر برداری در شب را فراهم می اورند. امواج مادون قرمز به بخشی از طیف امواج که به وسیله چشم انسان قابل رویت نیستند گفته می شود اما به وسیله سنسورهای تصویر دوربین ها قابل شناسایی هستند. از این طریق دوربین های دید در شب می توانند بدون به وجود آوردن نور مرئی محیط اطراف خود را روشن کنند.

برخی از مدل های دوربین مداربسته دارای دید در شب رنگی هستند تا در محیط های تاریک تصاویری باکیفیت به شما ارائه دهند.

اگر قصد خرید دوربین مداربسته مادون قرمز را دارید و در مورد انتخاب خود سوالی دارید می توانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان با کارشناس فروش فروشگاه دوربین برخوردار شوید.

امواج مادون قرمز دارای محدوده فرکانسی است که برای چشم انسان نامرئی است، اما توسط دوربین ها قابل مشاهده است. یعنی دوربین های مداربسته دید در شب می توانند محیط اطراف خود را بدون تولید نور مرئی روشن کنند.

خرید دوربین مداربسته دید در شب

خرید دوربین دید در شب؛ یکی از دوربین های مداربسته کاربردی است، قیمت دوربین های دید در شب چندان بالا نیست، زیرا خریداران زیادی دارند، از آنجایی که دوربین های دید در شب در همه جا وجود دارند و می توانند به راحتی تصاویر را در تاریکی ثبت کنند، خرید دوربین دید در شب برای اکثر افراد برای ایمن ماندن در شب یک امر ضروری است. قیمت دستگاه دید در شب با توجه به کاربرد آن بسیار مناسب بوده و به برند آن بستگی دارد. برخی از برندهای معروف در زمینه دوربین دید در شب بر اساس ویژگی های دیگری قیمت دوربین مداربسته دید در شب را افزایش داده اند که این امر باعث می شود اکثر افراد تمایلی به خرید دوربین مداربسته دید در شب نداشته باشند.

هر مدل از دوربین مادون قرمز محدوده دید در شب متفاوتی دارد. فاصله ای که دوربین های دید در شب می تواند اشیاء را در تاریکی به خوبی نمایش دهد به دو عامل بستگی دارد. عامل اول قدرت نوری LED مادون قرمز و عامل دوم حساسیت تراشه تصویر به نور مادون قرمز است.

دوربین مداربسته دید در شب چیست؟

دوربین مداربسته دید در شب یکی از تجهیزات امنیتی برای ضبط تصاویر محیط و محافظت تردد و کنترل عبور و مرور در اماکنی مانند: فروشگاه، محل کار، ادارات، پارکینگ، اماکن نظامی، مدرسه و … است که با این کاربردها خرید و فروش می شود.این cctv ها در انواع: دوربین دید در شب تحت شبکه یا آی پی، چرخشی، ثابت و در سایزهای کوچک و بزرگ موجود می باشد. تصویر دوربین مداربسته دید در شب یا مادون قرمز، با کمک LED هایی که در این دوربینها به کار رفته است، در تاریکی از کیفیت و وضوح مناسبی برخوردار می باشد.

انواع دوربین مداربسته دید در شب

این دوربینهای دید در شب، از نظر کیفیت ضبط تصاویر به انواع:سیاه و سفید و رنگی تقسیم شده اند.همچنین از نظر مدل در انواع مدل های:دوربین مداربسته داهوا و هایک ویژن تقسیم می شوند.دوربین های حرارتی دید در شب، دید در نور کم و مادون قرمز نیز جزو این گروه از CCTV ها می باشند

دوربین مداربسته دید در شب بولت

دوربین‌ بولت دید در شب رنگی توانایی خواندن پلاک‌ها در شب را دارند زیرا دوربین‌های نور گرم برخلاف دوربین‌های معمولی که نور مادون قرمز مرئی را ساطع می‌کنند، به جای نور مادون قرمز از LED نور مرئی سفید استفاده می‌کنند.

دوربین های بولت دید در شب دوربین هایی هستند که شبیه استوانه ها و یا مکعب های مستطیلی هستند، اما طراحی متفاوتی دارند. این دوربین ها دارای پایه هستند و معمولا به دیوار نصب می شوند. اگرچه امکان نصب آنها بر روی سقف نیز وجود دارد.

خرید دوربین مداربسته بولت دید در شب معمولاً برای فضاهای بیرونی یا محیط های کارگاهی یا مکان های بزرگ مناسب است.

بنابراین مشکل بهتر بودن دوربین های بولت دید در شب یا دوربین های dom به سادگی اشتباه است. و برای مقایسه باید به ویژگی ها و مشخصات دوربین مراجعه کنید.

دوربین مداربسته دید در شب دام

قابلیت دید در شب نه تنها در دوربین مداربسته دید در شب دام بلکه در اکثر دوربین های مداربسته امروزی وجود دارد. این ویژگی در دوربین های مداربسته امکان ضبط تصاویر دوربین مدار بسته در شب و در نور کم را فراهم می کند. علاوه بر این، فناوری‌های پیشرفته‌تر دید در شب مانند فناوری EXIR نیز به دوربین‌های مداربسته دید درشب دام اضافه می‌شوند. با وجود این فناوری، حتی در تاریکی مطلق نیز می توانید تصاویری با کیفیت بالا دریافت کنید.

تغییر نور در طول سال یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب دوربین دید در شب است. در حالت ایده آل، دوربینی که در نور کم عملکرد خوبی دارد باید در روز نیز کار کند و تنظیماتی که در شب کار می کند ممکن است در زمان های دیگر بهینه نباشد.

با تغییر فصول، به خصوص در پاییز و بهار، نور خورشید به روش های مختلف به دوربین برخورد می کند. مهم است که دوربین بتواند به طور خودکار با محیط سازگار شود و بین حالت های فناوری نور کم و دامنه دینامیکی گسترده (WDR) با توجه به نور محیط تنظیم شود.

محیطی که دوربین در آن استفاده خواهد شد نیز عامل اصلی انتخاب دوربین مداربسته دید در شب مناسب است. همچنین باید به اندازه منطقه و اینکه آیا اشیاء نیاز به شناسایی، شناسایی یا شناسایی دارند، در نظر گرفته شود. این ویژگی مشخصات مورد نیاز دوربین های دید در شب را مشخص می کند و اینکه آیا نیاز به تکمیل آنها با فناوری های دیگر مانند تصویربرداری حرارتی یا رادار است یا خیر.

محل قرارگیری دوربین نیز نقش مهمی در تعیین عملکردهای مورد نیاز دوربین دارد. برای مثال، اگر دوربینی در مکانی کم و در دسترس قرار گیرد، ممکن است در معرض دستکاری یا خرابکاری باشد. در این مورد، خریداران باید تاثیر دوربین یا امتیاز IK را در نظر بگیرند. اگر دوربین در معرض شرایط آب و هوایی شدید (باران، برف و غیره) قرار می گیرد، محافظت خوب در آب و هوا برای محافظت از شیشه جلو در برابر رطوبت ضروری است.

دوربین مداربسته دید در شب اسپیددام

دوربین مداربسته دید در شب اسپید دام دارای قابلیت چرخش 360 درجه و درجه آزادی اتصالات پایه دوربین در تمام جهات و همچنین مقیاس بندی در زوایای خاص است. این نوع دوربین مداربسته بسته به شرایط نصب معمولا دارای کروی و پایه می باشد.

خرید دوربین مداربسته دید در شب اسپید دارم علاوه بر کابل تصویر و کابل برق، یک کابل اضافی به نام RS485 دارد. این یک کابل اضافی برای کنترل دوربین سرعت است. به این ترتیب برای اتصال و سیم کشی مانند هر دوربین دیگری، تصویر و کابل برق را به دوربین وصل کنید. پس از آن باید سیم های کابل RS485 را وصل کنید. در این قسمت باید توجه داشته باشید که سیم ها باید به پین ​​هایی با نام های مشابه دوربین و دستگاه های DVR متصل شوند.

دوربین مداربسته دید در شب بیبی کم

دوربین مداربسته دید در شب بیبی کم ابزار مناسبی برای مراقبت از کودکان است که با پشتیبانی از نرم افزار مدیریت v380 دوربین دید در شب را می تواند مستقیماً به تلفن همراه در محدوده وای فای تلفن همراه متصل شود و مشاهده کند. تصویر دوربین در فضای باز روی تلفن همراه، شما دوربین باید از طریق کابل شبکه یا Wi-Fi به مودم و اینترنت متصل باشد. دفترچه راهنمای فارسی همراه دستگاه به شما کمک می کند تا نرم افزار پشتیبانی کننده را دانلود و نصب کنید و دوربین را با دستورالعمل های کامل به Wi-Fi متصل کنید.

دوربین مداربسته دید در شب بی سیم Babycam دارای یک شیار ورودی کارت حافظه (کارت حافظه SD) است که تصاویر ضبط شده از دوربین مداربسته فوق الذکر روی آن ذخیره می شود. برای مشاهده آنلاین تصاویر دوربین های مداربسته بی سیم و همچنین صحبت و شنیدن صداها باید اینترنت بی سیم (wifi) در نزدیکی دوربین داشته باشیم.

دوربین را می توان با حرکت از راه دور و افقی چرخاند. می توانید تصاویر دوربین را روی گوشی یا کارت حافظه داخلی دوربین ضبط کنید و در صورت نیاز آنها را مشاهده کنید. در ترکیب با سیستم دید در شب، می توان تصاویر را بدون هیچ نور یا حواس پرتی در حالی که کودک خواب است مشاهده کرد.

همچنین برای چرخش و تغییر زاویه دوربین به این نرم افزار نیاز داریم. برای مشاهده تصاویر گذشته این دوربین مداربسته می توانیم از طریق اینترنت و نرم افزار و با قرار دادن حافظه SD در کامپیوتر این کار را انجام دهیم.

دوربین مداربسته دید در شب کیوب

دوربین مداربسته دید در شب کیوب؛ دوربین مکعبی در زبان انگلیسی Cube Camera نامیده می شود که به دلیل ثابت بودن فاصله کانونی پشتیبانی از عکسبرداری در شب کم است و قیمت آن گران نیست و مناسب برای مناطق مسکونی و مشاغل کوچک می باشد. دوربین های مدار بسته بیشتر برای محیط های داخلی مناسب هستند. دوربین های مکعبی رایج ترین نوع دوربین در سیستم های بی سیم هستند. دوربین های مکعبی در شرایط و موقعیت های خاص مورد استفاده قرار می گیرند که یکی از انواع آن دوربین مداربسته هایک ویژن کیوب می باشد.

به لطف قابلیت های دوربین مکعبی می توانید از این دوربین در مکان های مختلف استفاده کنید. البته بسته به شکل و ساختارش محدودیت هایی هم خواهد داشت. این نوع دوربین مداربسته در ابتدا فقط به صورت آنلاین تولید می شد. اخیرا هایک ویژن نسخه Turbo HD را نیز عرضه کرده است. با بررسی قابلیت های این مدل دوربین مداربسته می توانید میزان سازگاری آن را با محیط مورد نظر سنجید.

دوربین مداربسته دید در شب فیش آی

دوربین دید در شب فیش آی یا دوربین نظارت چشم ماهی کاملا کاربردی است. چیزی که آن را از دوربین های معمولی متمایز می کند، زاویه دید وسیع این دوربین ها است. دلیل نامگذاری این دوربین به چشم ماهی به دلیل زاویه دید وسیع آن است که عملکردی شبیه به چشم ماهی دارد.

چشم ماهی توانایی پوشش زوایای باز را دارد. به لطف لنزهای بسیار عریض به کار رفته در آن، چشم ماهی می تواند ناحیه وسیعی را پوشش دهد و در نتیجه زاویه دید آن بسیار بالاست.

می توانید نمایش تصاویر گرفته شده توسط دوربین مداربسته چشم ماهی دید درشب را به چند حالت تغییر دهید. به عنوان مثال، می توانید یک تصویر 360 درجه را به دو تصویر 180 درجه یا چندین تصویر عمومی تبدیل کنید. همچنین می توان هر عنصر را به گونه ای تنظیم کرد که روی یک نقطه دلخواه تمرکز کند.

اهمیت IR در دوربینهای مادون قرمز

در این دوربین های مداربسته که باید در تاریکی به ضبط تصاویر با کیفیت مناسب بپردازند، به همین منظور از LED های IR در این نوع استفاده نی شود که از طریق آنها و با کمک امواج مادون قرمز، یک روشنایی و نور غیر قابل مشاهده برای چشم انسان را روی اجسام و محیط در تاریکی منتشر می کند تا با کیفیت و روشنایی مناسب به ضبط تصاویر بپردازند.

برد دید در شب

مسافت و برد دید در شب دوربینهای مداربسته دید در شب، بستگی به مدل دوربین، کیفیت، محل نصب، رزولوشن، قدرت زوم و حساسیت چیپ دارد که با توجه به این موارد، برد و مسافت آنها متغیر می باشد. با این حال بین 10 متر تا 500 متر را در انواع مختلف پوشش می دهند.

تصویر

تصاویری که این مدل از دوربین ها ارائه می دهند، می تواند در 2 نوع سیاه سفید و رنگی باشد. همه این موارد بستگی به مدل و نوع آن داشته که قیمت مدل های رنگی بیشتر از نوع سیاه و سفید می باشد.

نحوه عملکرد دوربین مداربسته دید در شب

نحوه کارکرد و عملکرد این دسته از دوربین های مداربسته به 2 شکل است، یک در زمانی که دوربین در حالت فعال یا اکتیو ( از نظر ارسال نور به سمت اشیاء محیط می باشد و دوم حالتی که از نور طبیعی اطراف مانند ماه و ستاره یا نور یک چراغ بهره مند می شود.این دوربین ها با کیفیت بسیار مناسب در تاریکی مطلق و بدون هیچ نوری، می توانند تصاویر را ضبط کرده و به دستگاه دی وی آر ارسال کنند.قیمت مناسب آنها نیز یکی دیگر از ویژگی هاییست که بسیار کاربردی و به صرفه می باشد.

کاربرد و مزایای خرید دوربین مداربسته مادون قرمز

از مزایا و کاربرد این مدل از دوربین های مداربسته می توان به :

  • قابلیت نصب در محل موردنظر
  • ضبط 24 ساعته و همیشگی تصاویر
  • تنوع بالا و مدل های متنوع
  • مقاومت در برابر آب و هوای مختلف
  • هزینه و قیمت مناسب
  • مصرف برق پایین
  • وزن مناسب
  • عدم نیاز به نور در تاریکی و شب

گارانتی 2 ساله

تمامی دوربینهای مداربسته داهوا که توسط وبسایت سکیوریتی دیوایس ارائه می شوند، دارای گارانتی 2 ساله معتبر می باشد و می توانید با خیالی راحت اقدام به خرید محصول خود نمایید.

قیمت دوربین مداربسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب با قیمت های متنوعی در بازار امکان پذیر می باشد که به همین منظور، با انتخاب بهترین دوربین دید در شب با قیمت مناسب از فروشگاه سکیوریتی دیوایس، امنیت و کنترل بالای محیط را برای خود به ارمغان بیاورید.کیفیت و قیمت 2 مدل داهوا و هایک ویژن مناسب و قابل پیشنهاد می باشد.

Start typing to see posts you are looking for.