Showing all 6 results

سنسور حرارتی سینکلن سری 27

5,410,000
سنسور حرارتی heat detector سینکلن سری 27 برای تشخیص آتش سوزی و حرارت غیر طبیعی در اماکن مختلف مثل: فروشگاه، منازل، ادارات، رستوران و کافی شاپ ها استفاده می شود. خرید این سنسور حرارتی سینکلن با نصب بسیار آسان همراه بوده و یک LED چشمک زن بر روی آن نصب شده است. گارانتی 12 ماهه و معتبر برای استفاده از این دتکتور باعث می شود تا در صورت بروز خطای فنی، بدون مشکل اقدام به رفع مشکل کنید. قیمت این سنسور حرارتی سینکلن سری 27 در فروشگاه سکیوریتی دیوایس بصورت اقتصادی و ارزان در نظر گرفته شده است.

سنسور درب و پنجره شیائومی

31,000,000
سنسور درب و پنجره xiaomi برند شیائومی با قیمت مناسب به عنوان یک سنسور امنیتی کاربردی برای اماکن مختلف مناسب می باشد.

سنسور دود و آتش FD8030

30,000,000
سنسور دود و دما Unipos FD8030 یک سنسور سقفی تشخیص دود و آتش می باشد که با استفاده از استانداردهای جهانی ساخت،وزن کم، مقاومت بالا و نصب آسان در بازار خرید و فروش می شود.

سنسور دود و آتش HD-101

20,000,000
سنسور دود و آتش HD 101، یک دتکتور سقفی می باشد که با نصبی آسان و کیفیت بالا در اعلام وضعیت دما و دود در زمانی بسیار پایین عمل می کند.

سنسور دود و آتش SD 101 Sens

2,500,000
سنسور دود و آتش SD-101 Sens سنسور دود و آتش Sens SD-101 جزو محصولات سنسور امنیتی به حساب می آید

سنسور دود و آتش سینکلن سری 27

5,400,000
سنسور دود و آتش سینکلن سری 27 برای نصب در محیط اتاق، شرکت، منزل با قیمت ارزان و اقتصادی به همراه استاندارد جهانی و دارای تائیدیه آتش نشانی در فروشگاه سکیوریتی دیوایس قابل خریداری می باشد. این سنسور و دتکتور حرارتی دارای ضمانت 12 ماهه شرکتی بوده و با خیالی راحت می توانید از آن استفاده کنید.

خرید سنسور امنیتی برای منزل، ویلا، دفتر کار و .. جهت کنترل و نظارت امور اهمیت بالایی دارد که از انواع سنسورها می توان به سنسور تشخیص حرکت، حرارتی، باز و بسته شدن درب و نشت گاز را نام برد.قیمت حسگر های امنیتی با توجه به مدل و کارایی تعیین می شود که یکی از بهترین سیستم های امنیتی برای هر خانه و مکان می باشند.

سنسور امنیتی چیست؟

سنسور امنیتی، یکی از تجهیزات امنیتی مهم و کاربردی برای حفاظت و کنترل بیشتر اماکن مختلف است که با توجه به تغییر شرایط محیط، از خود واکنش داده و شرایط را اعلام می کند.

انواع سنسور امنیتی

پر کاربرد ترین این حسگر های امنیتی شامل : سنسور دود و آتش، سنسور تشخیص حرکت و درب و پنجره می باشد که به ترتیب به تغییرات محیطی شامل بالا رفتن دمای محیط، آتش، عبور یک جسم از یک محدوده ی تعیین شده و مشخص و باز و بسته شدن درب اماکن، واکنش نشان می دهند.

خرید و قیمت

قیمت خرید این حسگر ها بستگی به کاربرد و قابلیت های هر مدل، متغییر است و بطور کلی برای اماکن و محیط هایی که نیاز به کنترل تردد و کوچک ترین حرکات دارد، گزینه بسیار مناسبی می باشد.