Showing all 4 results

سنسور درب و پنجره شیائومی

31,000,000
سنسور درب و پنجره xiaomi برند شیائومی با قیمت مناسب به عنوان یک سنسور امنیتی کاربردی برای اماکن مختلف مناسب می باشد.

سنسور دود و آتش FD8030

30,000,000
سنسور دود و دما Unipos FD8030 یک سنسور سقفی تشخیص دود و آتش می باشد که با استفاده از استانداردهای جهانی ساخت،وزن کم، مقاومت بالا و نصب آسان در بازار خرید و فروش می شود.

سنسور دود و آتش HD-101

20,000,000
سنسور دود و آتش HD 101، یک دتکتور سقفی می باشد که با نصبی آسان و کیفیت بالا در اعلام وضعیت دما و دود در زمانی بسیار پایین عمل می کند.

سنسور دود و آتش SD 101 Sens

2,500,000
سنسور دود و آتش SD-101 Sens سنسور دود و آتش Sens SD-101 جزو محصولات سنسور امنیتی به حساب می آید

خرید سنسور امنیتی برای منزل، ویلا، دفتر کار و .. جهت کنترل و نظارت امور اهمیت بالایی دارد که از انواع سنسورها می توان به سنسور تشخیص حرکت، حرارتی، باز و بسته شدن درب و نشت گاز را نام برد.قیمت حسگر های امنیتی با توجه به مدل و کارایی تعیین می شود که یکی از بهترین سیستم های امنیتی برای هر خانه و مکان می باشند.

سنسور امنیتی چیست؟

سنسور امنیتی، یکی از تجهیزات امنیتی مهم و کاربردی برای حفاظت و کنترل بیشتر اماکن مختلف است که با توجه به تغییر شرایط محیط، از خود واکنش داده و شرایط را اعلام می کند.

انواع سنسور امنیتی

پر کاربرد ترین این حسگر های امنیتی شامل : سنسور دود و آتش، سنسور تشخیص حرکت و درب و پنجره می باشد که به ترتیب به تغییرات محیطی شامل بالا رفتن دمای محیط، آتش، عبور یک جسم از یک محدوده ی تعیین شده و مشخص و باز و بسته شدن درب اماکن، واکنش نشان می دهند.

خرید و قیمت

قیمت خرید این حسگر ها بستگی به کاربرد و قابلیت های هر مدل، متغییر است و بطور کلی برای اماکن و محیط هایی که نیاز به کنترل تردد و کوچک ترین حرکات دارد، گزینه بسیار مناسبی می باشد.