سنسور حرارتی سینکلن سری 27

ریال5,410,000
سنسور حرارتی heat detector سینکلن سری 27 برای تشخیص آتش سوزی و حرارت غیر طبیعی در اماکن مختلف مثل: فروشگاه، منازل، ادارات، رستوران و کافی شاپ ها استفاده می شود. خرید این سنسور حرارتی سینکلن با نصب بسیار آسان همراه بوده و یک LED چشمک زن بر روی آن نصب شده است. گارانتی 12 ماهه و معتبر برای استفاده از این دتکتور باعث می شود تا در صورت بروز خطای فنی، بدون مشکل اقدام به رفع مشکل کنید. قیمت این سنسور حرارتی سینکلن سری 27 در فروشگاه سکیوریتی دیوایس بصورت اقتصادی و ارزان در نظر گرفته شده است.

سنسور دود و آتش FD8030

ریال30,000,000
سنسور دود و دما Unipos FD8030 یک سنسور سقفی تشخیص دود و آتش می باشد که با استفاده از استانداردهای جهانی ساخت،وزن کم، مقاومت بالا و نصب آسان در بازار خرید و فروش می شود.

سنسور دود و آتش HD-101

ریال20,000,000
سنسور دود و آتش HD 101، یک دتکتور سقفی می باشد که با نصبی آسان و کیفیت بالا در اعلام وضعیت دما و دود در زمانی بسیار پایین عمل می کند.

سنسور دود و آتش SD 101 Sens

ریال2,500,000
سنسور دود و آتش SD-101 Sens سنسور دود و آتش Sens SD-101 جزو محصولات سنسور امنیتی به حساب می آید

سنسور دود و آتش سینکلن سری 27

ریال5,400,000
سنسور دود و آتش سینکلن سری 27 برای نصب در محیط اتاق، شرکت، منزل با قیمت ارزان و اقتصادی به همراه استاندارد جهانی و دارای تائیدیه آتش نشانی در فروشگاه سکیوریتی دیوایس قابل خریداری می باشد. این سنسور و دتکتور حرارتی دارای ضمانت 12 ماهه شرکتی بوده و با خیالی راحت می توانید از آن استفاده کنید.

سنسور دود و آتش یا سنسور حرارت، جزو پرکاربرد ترین دتکتورها می باشند که در انواع:سنسور دود سقفی و ساختمان با قیمت های متنوع در بازار خرید و فروش می شود.عملکرد دتکتور دود و آتش بر اساس تکنولوژی استفاده شده در هر مدل متفاوت می باشد، که در مجموع برای اطلاع رسانی از آتش سوزی و حرارت بالای محیط های: خانگی، اداری، دیتاسنترها و کارگاه ها گزینه مناسبی می باشد. سنسور دود بی سیم یا وایرلس، نسل جدیدی از این حسگرهای حرارت و دما می باشد که با اعلام هشدار و آلارم مارا از وقوع حریق آگاه می سازد.

Start typing to see posts you are looking for.